O nas

Szkółka Drzew Owocowych Ewelina i Joachim Konieczko ul.Główna 5, 47-316 Górażdże woj. opolskie tel. 600 391 693, 662 804 039 E-mail: szkolkadrzew@op.pl

Zajmujemy się produkcją w naszej szkółce już w trzecim pokoleniu, szkółka powstała w latach 50-tych ubiegłego wieku. Produkujemy wszystkie gatunki drzew owocowych takich jak: jabłonie, grusze, wiśnie, czereśnie, śliwy, brzoskwinie, nektaryny, morele, pigwy. Systematycznie co roku wprowadzamy nowe odmiany, jak również specjalizujemy się w produkcji starych odmian które zyskują coraz większe uznanie wśród naszych klientów. Podlegamy państwowemu organowi kontrolnemu jakim jest Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa w kierunku zdrowotności i czystości odmian.
Sprzedaż prowadzimy detaliczną i hurtową u nas na miejscu jak również wysyłamy zamówione drzewka firmami kurierskimi. Przesyłki docierają do klienta na drugi dzień od wysłania.
Wieloletnie doświadczenie przy produkcji drzew owocowych jak i sprzedaży internetowej pozwala nam uzyskiwać szybką aprobatę naszych klientów, którzy chętnie wracają do nas na dalsze zakupy.